O spoločnosti INVESTEX GROUPS

Dôležitý argument pre vaše rozhodnutie

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenská súkromná spoločnosť, ktorá je na trhu od roku 2012. Pôvodne firma INVESTEX GROUP, s.r.o., ktorá pôsobila na trhu od roku 1999, avšak všetky činnosti a zamestnanci tejto spoločnosti boli prevzaté spoločnosťou INVESTEX GROUPS, a.s. v roku 2015. Ostatné spriaznené spoločnosti sú

  • ​​SŽDS, a.s. – železničný operátor,
  • IG RENT, s.r.o. – správa majetku,
  • IG REAL, s.r.o. – lízingová a realitná kancelária.

Medzi hlavné činnosti INVESTEX GROUPS, a.s. patria preprava a logistika, špedičné služby, predaj komodít a poradenstvo.

Registrované sídlo spoločnosti je v Bratislave s pobočkami vo Zvolene, Košiciach a Žiline.

Významnú časť našich aktivít tvorí železničná a cestná doprava a špedícia. Spoločnosť je tiež aktívna ako dodávateľ najrôznejších strojov, zariadení a ich častí, stavebných materiálov, chemických a špeciálnych vysoko výkonných mazív pre niekoľko strojárskych podnikov. Dodávame tiež rad ďalších špecializovaných materiálov a zásob pre jednotlivých zákazníkov na vyžiadanie.

Certifikáty

Politika spoločnosti

Zaujali vás naše služby?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi zodpovieme na vaše otázky.

Železničné zasielateľstvo

Poskytujeme logistické a zasielateľské služby v oblasti železničnej dopravy a prepravy prostredníctvom štátnych aj súkromných dopravcov, operatívne riadenie zásielok, non-stop dispečing...

Viac informácií

Cestná doprava, kombinovaná doprava

Vyriešime prepravu tovaru od vás až ku konečnému príjemcovi medzinárodnou a vnútroštátnou cestnou, kontajnerovou a kombinovanou dopravou. Zabezpečujeme služby colnej deklarácie.

Viac informácií

Obchod – palivá a komodity

Ponúkame vám služby v oblasti obchodu s palivami (čierne uhlie, koks, hnedé uhlie), špeciálnymi mazivami a čističmi značky Setral, dodávame širokú paletu technických chemikálií.

Viac informácií